Uncategorized

ČERVENÉ Fazole A RÝŽE

ČERVENÉ FAZOLKY A RÝŽE S KONZERVOVANÝMI Fazolemi

Načervenalé fazole a rýže jsou vlastně tradiční jižanské jídlo pocházející z Louisiany, které je ideální pro pohodový večer. Dá se snadno vydělat a stačí vydatné, aby potěšilo i ty nejhladovější jedlíky.

Vyzkoušejte toto velmi jednoduché jídlo, které využívá konzervované načervenalé fazole. Rychle budete mít skutečně neuvěřitelné vydatné jídlo! A také je cenově dostupný a ideální pro týdenní jídla.

ČERVENÉ Fazole A RÝŽE

Potřebné materiály

Původně to bylo ve skutečnosti selské jídlo, takže využití přesně toho, co jste vám skutečně nabídli, je vlastně přesně to, o co jde (na toto jídlo jsem použil konzervované fazole, protože to je přesně to, co jsem měl k dispozici). Pokud nemáte vlastně andouille, kielbasu nebo dokonce jakýkoli typ uzených klobás, jednoduše skvělé!

Dlouhozrnná bílá rýže – 1 hrnek, nevařená (připravené 3 hrnky).
Olivový olej – 1 polévková lžíce, další panenský nebo dokonce použít tuk.
Klobása Andouille – 1 svazek 12,8 unce, nakrájený na plátky.
Nádherná cibule – ¼ hrnku, nakrájená na kostičky.
Čerstvá paprika – ½ hrnku, nakrájená na kostičky.
Celer – 1 hrnek, nakrájený na kostičky.
Česnek – ½ polévkové lžíce, mletý.
Rajčatová směs – 2 polévkové lžíce.
Cajunské koření – 1 ½ lžičky.
Konzervované načervenalé fazole – 3 plechovky o objemu 15 uncí, vypuštěné potrubí.
Poultry Brew – 3 hrnky.
Gulf Fallen Leave – 1 dovolená v zálivu.
Čistá petržel (volitelně) – 2 polévkové lžíce na ozdobu.

JAK UDĚLAT ČERVENÉ Fazole A RÝŽI

Vzhledem k tomu, že klobása je aktuálně připravena a náš tým ve skutečnosti používá konzervované fazole, všechny akce jsou ve skutečnosti docela snadné a jednoduché! Vše, co potřebujete, je ve skutečnosti kastrol, velký hrnec nebo dokonce holandský sporák a dřevěná lžíce.

Uvařte rýži a opékejte ANDOUILSKOU KLOBÁBU

1.Připravte rýži.

Dodržujte pokyny na obalu pro přípravu jídla 1 hrnek bílé rýže, po této rezervě.

2.Uzeninu zhnědněte.

Ve velkém hrnci nebo dokonce holandském sporáku rozehřejte na teplém nástroji 1 polévkovou lžíci olivového oleje. Přidejte 12,8 unce nakrájené klobásy a jemně zhnědněte každý okraj, obvykle to trvá 3-4 minuty. Odstraňte klobásu pocházející z rezervy a hrnce.

SMAŽTE „SVATOU TROJICE“, POTOM PŘIDEJTE RAJČOVOU PROPASTU, ČESNEK A KOŘENÍ

1. Orestujte zeleninu.

Přidejte ¼ hrnku skvělé cibule, ½ hrnku čerstvé papriky a 1 hrnek celeru do teplého hrnce a také na další 3-4 minuty nebo dokonce do měkka. Občas promíchejte.

2.Zahrňte koření a česnek.

Vmíchejte ½ lžíce mletého česneku, 2 polévkové lžíce směsi rajčat a 1 ½ lžičky Cajunského koření. Připravte až aromatické, asi 1 min.

PŘIDEJTE Fazole, vývar a vařte a POTOM PODÁVEJTE

1.Zahrňte zbývající součásti

Když je česnek skutečně aromatický, na 3 vypuštěných trubkách plechovky načervenalých fazolí (*viz poznámka), 3 hrnky připravené bíle zbarvené rýže, 3 hrnky drůbežího nálevu a také 1 listí v zálivu spadané směrem k hrnci. Míchejte směrem k integraci, poté vmíchejte opečenou klobásu.

2.Vaříme

Dejte páru. Při vaření v páře manipulujte s hrncem a snižte teplotu, aby se vařila 15 minut. Po 15 minutách objevte a nechte vařit, dokud se tekutina skutečně nesníží (ještě 15 minut nebo dvě).

3.Proveďte

Přednost, stejně jako změna sodíku a pepře podle potřeby, poté eliminujte pocházející z výkonu okamžitě a za tepla. Ozdobte 2 lžícemi čisté petrželky nebo dokonce nakrájenou čerstvou cibulí, pokud chcete.

Fantastickým aspektem načervenalých fazolí a rýže je ve skutečnosti to, že by mohly fungovat jako okrajové jídlo nebo dokonce jako hlavní program! Kousek jalapeňského kukuřičného chleba nebo i pomoc s límcem eco-friendly to dobře vylepší.

Recommended Articles