Nejnovější Jídlo

VANILKOVÝ PLECH PEČ

RECEPT NA PEČENÍ VANILKOVÉHO PLÁNU

Tento chutný vanilkový koláč je ve skutečnosti snadno vyrobitelný pochoutkou pro jakýkoli typ události! Používá se jednoduchá technika jedné mísy, pečená na osamocené úrovni ve vaší pánvi na vaření 9 x třináct, stejně jako vytváří dostatečné množství pro provedení skupiny!

V čele vašeho vanilkového dortu spolu se sametovou vanilkovou máslovou polevou a posypem, stejně jako vašemu dortu čeká oslava narozenin a pojídání týmu mladých! Pokyny na paměťové kartě pokrmů uvedené níže se skládají z každého plechového dortu a polevy pro fantastickou pochoutku, která potěší davy, kterou lze také snadno vytvořit při krátkém objevení!

 

VANILKOVÝ PLECH PEČ

 

🤔 CO JE TO PÁČ PEČENÍ

Talířový koláč je ve skutečnosti výběr pochoutek, obvykle vytvořených v rozměru čtvrt-listového koláče, který jistě vyrobí základní jídlo na vaření 9 x třináct. Váš podnos může být brownies, blondies, koláče, sušenky nebo dokonce jednovrstvé koláče s polevou nebo dokonce polevou. Snadné pochoutky, které lze v případě potřeby zmenšit přímo na menší porce, aby se vešly velké skupině!

 

🥘 Potřebné Materiály

 

VANILKOVÝ PLECH PEČ

2 ¼ hrnku mouky na koláč (lžící i zarovnanou)
1 ¾ hrnku cukru
3 lžičky prášku na vaření
½ lžičky sodíku
1 hrnek másla (na kostky – ve skutečnosti doporučujeme nesolené)
3 velká vejce
1 polévková lžíce vanilkové esence (používám vanilkový extrakt Wilton bez překážek)
1 hrnek mléka (úroveň prostorové teploty – rozdělený, 2 porce z půl šálku)

VANILKOVÁ MÁSELOVÁ PLEVA

1 hrnek másla (změklé, pokojová teplota)
4-5 hrnků cukrářského cukru (začněte se 4 hrnky, podle potřeby přidejte mnohem více)
¼ hrnku silného krému (padesát procent a padesát procent nebo dokonce plnotučné mléko – při prostorové teplotě)
1 polévková lžíce vanilkové esence (nepřerušovaná esence pro bílou polevu)
sodík (podle chuti)
tónování gelových jídel (v případě potřeby)
postřiky (pokud je to žádoucí)

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Tento extrémně jemný máslový vanilkový dort se ve skutečnosti používá opačnou technikou krémování. Jedná se o jednoduchou techniku, ale ve skutečnosti má několik tipů, které byste měli mít na paměti, než začnete dort.

1. Než začnete dort, rozložte 2 díly mléka a nakrájejte máslo na dort, dokud je studený.

2. Předehřejte si sporák na 350ºF (175ºC), stejně jako olej a mouku na pánvi na smažení, nebo dokonce použijte nepřilnavý sprej na vaření.

3. Roztřiďte zcela vysušené složky skládající se z mouky na dort nebo i alternativy v detailech pokrmu, cukru, prášku na vaření a také sodíku přímo do velké mixovací nádoby nebo dokonce do misky vašeho stojícího mixéru.

4. Přidejte vejce a máslo a rozmixujte, dokud nebudou zcela suché složky skutečně integrovány. Poté přidejte úplně počáteční část mléka a rozmixujte do změknutí.

5. Přesuňte těsto na vanilkový plech pro vaše hotové jídlo a vařte při 350ºF (175ºC) po dobu 25-30 minut.

6. Odstraňte upečený koláč a také ho nechte vyniknout na pánvi na kabelové chladící polici.

7. Rozmixujte polevu pomocí stojanového mixéru spolu s lopatkovým příslušenstvím nebo dokonce dlaňového mixéru spolu s příslušenstvím pro míchání.

8. Změňte stejnoměrnost polevy podle potřeby v závislosti na tom, zda bude skutečně rozprostřena nebo dokonce veden potrubím.

9. Rozprostřete do osamoceného vodorovného koláče pomocí vyvážené špachtle nebo dokonce potrubní trysky. Ozdobte spolu s posypem, pokud chcete.